Podziekowania dla Starosty Międzychodzkiego Juliana Mazurka oraz Wicestrosty Jędrzeja Schuberta

W piątek 30 listopada 2018 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się wyjątkowa uroczystość. Licznie przybyli pracownicy Starostwa Powiatowego, Powiatowego Centrum Usług Wspólnych, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, zaprosili byłego Starostę Julian Mazurka oraz Wicestarostę Jędrzeja Schuberta, by podziękować za wieloletnią współpracę.

Przypomnijmy, że Pan Julian Mazurek pełnił funkcję Starosty Międzychodzkiego od 1998 roku przez 20 lat. Tworzył od podstaw Powiat Międzychodzki. Od 2002 roku dołączył Wicestarosta Jędrzej Schubert na kolejne 16 lat.

W serdecznej atmosferze, w trakcie spotkania była okazja do dokonania podsumowań, wspomnień no i oczywiście podziękowań.