Agroturystyka Gawra z Chorzępowa lauretem!

Wczoraj Starosta Międzychodzki gościł p. Honoratę Ogonowską - Chrobowską, która razem z mężem prowadzi Agroturystykę GAWRA w Chorzępowie. 3 października 2018 r. w Kaliszu obiekt zdobył wyróżnienie w XII edycji konkursu na najlepszy obiekt turystyczny na obszarach wiejskich w Wielkopolsce organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wilekopolskiego. Pani Honorata jest także prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Integracji Osób Starszych i Niepełnosprawnych "Wieś Bez Barier", ktore stworzyło w Chorzępowie scieżkę interaktywną integrującą osoby niepełnosprawne "Na puszczańskim szlaku". Miło nam poinformować, że to przedsięwzięcie również zostało wyróżnione przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego nagrodą specjalną.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby tak zacne wyróżnienia były bodźcem do dalszego działania i podejmowania kolejnych wyzwań.