Sukcesy zawodników z WARTA MIĘDZYCHÓD!

ANONADA STRZELECKA W ŚREMIE W WYKONANIU NASZYCH PIŁKAREK

MIĘDZYCHODZKIE PIŁKARKI GROMIĄ SWE RYWALKI

WARTA WOMEN ŚREM - AP WARTA MIĘDZYCHÓD 0:10 [0:6]

Bramki: Daria Makówka x6 !!! Natalia Kurzyńska, Małgorzata Gałężewska, Alicja Czaprańska, Julia Kurzyńska!

Julia Kurzyńska [4] i Gosia Gałężewska [3] asystowały przy 7 bramkach, ta pierwsza popisała się w ostatniej akcji meczu, bardzo ładnym uderzeniem za pola karnego, ustalając końcowy wynik, tego jednostronnego meczu. Debiut 30 minutowy zaliczyła Magda Czarnecka.

Skład:

Triebs - Gałężewska [!], Czaprańska [!], Helak [!!], Walkowiak, Zamożniewicz, Chmielewska [!], J.Kurzyńska [!!], Gromadecka [!], N.Kurzyńska [!], Makówka [!!!] oraz Czarnecka [debiut]

Zabrakło: Matuszek, Swędry, Oknieńskiej, Perz i Skrzypczak

Był to, jednostronny mecz, gdzie od pierwszych do ostatnich minut meczu, dominował zespół AP Warta Girls Międzychód. Cały zespół, zasłużył na słowa uznania, reprezentując w tym meczu, godnie klub, miasto i nasz powiat na arenie wojewódzkiej.

W sekcji damskiej, powstała nowa grupa piłkarek rocznika 2008-2011, która ma za sobą już pierwsze mecze towarzyskie i to zwycięskie z chłopcami rocznika 2011 zespołów Warty 2011 Międzychód i Rzemieślnikiem 2011 Kwilcz. Niebawem kolejne mecze , tym razem z żakami Warty 2010 Sieraków i Warty 2010 Międzychód. Trenerm zespołu jest Mariusz Ratajczak, notabene trener także seniorek i młodziczek.