Gratulacje, Podziękowania, Stypendia i Nagrody - wszytsko to z okazji zbliżającego sie Dnia Edukacji Narodowej.

Dziś gościlismy w Starostwie Powiatowym emerytowanych nauczycieli, Dyrektorów powiatowych placówek oświatowych oraz najwybitniejszych uczniów. Z okazji zbliżającego sie Dnia Edukacji Narodowej Starosta Międzychodzki Julian Mazurek wraz z Wicestarostą Jędrzejem Szubertem oraz Dyrektorem Powiatowego Centrum Usług Wspólnych Dariuszem Nowakiem wręczyli uroczyście podziękowania czterem nauczycielkom, które w tym roku odczodzą na zasłużoną emeryturę. Podziękowania oraz slowa uznania zostały zlożone na ręce:
Pani Urszuli Sroki z Zespółu Szkół  Technicznych w Międzychodzie
Pani Krystynie Staszak z Zespółu Szkół  Technicznych w Międzychodzie

Pani Halinie Grygiel z Zespółu Szkół  w Sierakowie
oraz Pani Alinie Prus z Zespółu Szkół  w Sierakowie

Również z tej okazji  uhonorowane zostałyStypendium Starosty Międzychodzkiego” najwybitniejsze ucznnice z powiatowych szkół średnich. Wśród nich możemy wymienić:
Annę Szwak z Zespołu Szkół w Sierakowie,
Andżelikę Czapiewską z Zespołu Szkół Nr 2 w Międzychodzie,
Beatę Biniaś z Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie
oraz Panią Natalię Nehring z Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie.

Ostatnim punktem uroczystego spotkania było wręczenie podziękowań oraz nagród Dyrektorom Placówek Oświatowych Powiatu Międzychodzkiego.