Julian Mazurek Starosta 20-lecia!

W dniu dzisiejszym,11 września 2018r. w Warszawie miało miejsce Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich.
Wydarzenie to odbyło  się w Zamku Królewskim – miejscu, w którym 20 lat temu odbyło się uroczyste wręczenie Aktów erekcyjnych przedstawicielom wszystkich powiatów.

Powiat Międzychodzki reprezentował Starosta Julian Mazurek. Jest jednym z nielicznych Starostów w Polsce którzy 20  lat temu odbierali Akt erekcyjny Powiatu Międzychodzkiego i pełni tę funkcje do dnia dzisiejszego.

W ramach Uroczystej Gali Jubileuszowej zasłużonym Samorządowcom  wręczone zostały  Honorowe Statuetki Związku Powiatów Polskich wraz z nadanymi tytułami „Starosta 20-lecia” oraz „Prezydent 20-lecia”. Wyróżnienie i tytuł „Starosta 20–lecia”   otrzymał Starosta Międzychodzki Julian Mazurek.
Gratulujemy!

źródło: ZPP