Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu wraz z Fundacją Legalna Kultura serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. "Rozwój kompetencji cyfrowych".

Spotkanie odbędzie się 12 września 2018 r. (środa) w godz. 12.00-14.00 w Nowym Tomyślu.

Celem spotkania będzie przedstawienie możliwości uzyskania dofinansowania i przygotowania wniosku w programie grantowym skierowanym do gmin województwa wielkopolskiego.

Miejsce spotkania:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu

Poznańska 33, 64 – 300 Nowy Tomyśl

sala szkoleniowa nr 11 (parter), budynek B

Poniżej zamieszczamy link do strony internetowej, na której dostępna jest informacja o spotkaniu oraz program:

>> formularz zgłoszeniowy

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres:

infoUE-nowytomysl@warp.org.pl do dnia 10.09.2018r. do godz. 12.00. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o zakwalifikowaniu na spotkanie zostanie przesłana przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 10.09.2018 r. do godziny 15:00.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie rozpoczął się II nabór wniosków o dofinansowanie i  potrwa do 27 września.

Na spotkaniu zostaną szczegółowo omówione zagadnienia związane z realizacją projektu w ramach programu „Ja w internecie” oraz dokładnie omówione zostanie jak przygotować wniosek krok po kroku.

Na czym polega udział w konkursie:

• Można uzyskać dofinansowanie od 15 000 do 150 000 zł, które zostaną przeznaczone na organizację szkoleń dla mieszkańców gmin woj. wielkopolskiego w zakresie zwiększenia świadomości i kompetencji użytkowników w Internecie i e-usługach publicznych oraz zakup komputerów (w miarę potrzeb).
  • Szkolenia obejmują takie tematy jak: Rodzic w internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działanie w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.
  • Gmina, w ramach realizacji projektu wybiera od 2 do 7 tematów i organizuje szkolenia dla mieszkańców (mogą być to również osoby spoza gminy). Fundacja Legalna Kultura przygotowuje instruktorów (szkoli ich, daje im programy szkoleń i materiały), którzy będą prowadzić te szkolenia.
  • Dofinansowane jest 100% wartości projektu, bez wnoszenia wkładu własnego.
  • Termin składania wniosków upływa 27 września 2018 r.

Celem programu  jest wzmocnienie u dorosłych mieszkańców Polski kompetencji cyfrowych dzięki udziałowi w szkoleniach: Rodzic  w internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działanie w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Program stanowi doskonałą okazję do podniesienia aktywności społecznej mieszkańców, którzy pragną zyskać lub rozszerzyć umiejętności z zakresu usług cyfrowych, korzystania z sieci społecznościowych, informacji i kultury w postaci elektronicznej oraz dostępu do cyfrowej administracji, a które dotychczas znajdowały się w gronie podmiotów wykluczonych cyfrowo.

Informacje nt. programu znaleźć można na stronie http://jawinternecie.edu.pl/zachodniopomorskie-wielkopolskie/

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu.

Z poważaniem,

Natalia Batura - Specjalista ds. Funduszy Europejskich
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Poznańska 33, pok. nr 15, 16 budynek C, 64-300 Nowy Tomyśl
tel. +48 61 65 06 371  lub +48 61 65 06 372
infoUE-nowytomysl@warp.org.pl

e-mail: nowytomysl.fe@wielkopolskie.pl

e-mail: natalia.batura@warp.org.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 07:30-17:30
Wtorek, środa, czwartek,piątek: 07:30 – 15:30

Serwis informacyjny:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.wrpo.wielkopolskie.pl

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – inspektor.odo@warp.org.pl3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielaniem bezpłatnych usług informacyjnych przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu  wyłącznie w celu przekazywania informacji o Funduszach Europejskich4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą a) Podmioty uczestniczące w realizacji udzielania porad5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi.