PREMIE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Szanowni Państwo ,

Zaplanowaliśmy nabory wniosków!
27.08.2018 w biurze Stowarzyszenia odbyło się Posiedzenie Zarządu podczas którego zaplanowaliśmy działania związane z naborami wniosków.

Złożyliśmy wniosek do Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego o  zgodę na realizację naborów w październiku 2018 wg. poniższego wykazu:
nr 10/2018, PREMIE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ – 100.000,00 zł dotacji na 1 wniosek
- nr 11/2018 - ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - Operacje z wysokością pomocy powyżej 25 000 zł do 300 000 zł (konieczność utworzenia miejsca pracy)
- nr 2/2018/GRANTY dla JSFP / organizacja pozarządowa pt: " Aktywni mieszkańcy LGD Puszcza Notecka".

W związku z wnioskiem o nabory podjęto harmonogram realizacji kampanii informacyjno - szkoleniowej oraz dyżurów doradczych.
W załączeniu
plakaty dot. harmonogramu bezpłatnych szkoleń oraz doradztwa.
Uwaga: na szkolenia nie trzeba się zapisywać, natomiast aby skorzystać z doradztwa należy się umówić telefonicznie lub po szkoleniu. Po szkoleniu także będzie możliwość skorzystania z indywidualnych porad i doradztwa.
Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia, zaplanowaliśmy tym razem aż 7 spotkań w gminach i 2 w naszym biurze, w tym szkolenie 13.09.br. jest w godzinach popołudniowych.
__Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu informacji

Przypominamy, że obszar działania to 8 gmin na terenie dwóch powiatów:
*Szamotulskiego: WRONKI, OSTRORÓG,OBRZYCKO MIASTO I GMINA;
*Międzychodzkiego : MIĘDZYCHÓD, SIERAKÓW, CHRZYPSKO WIELKIE I KWILCZ.

Biuro LGD Puszcza Notecka

w Międzychodzie przy ul. Dworcowej 18