Identyfikacja potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców w zakresie towarowego transportu kolejowego na liniach 363 oraz 368 - badanie ankietowe

Powiat Międzychodzki przystąpił do prac mających na celu oszacowanie potencjalnej wielkości przewozów pasażerskich i towarowych, które mogłyby być realizowane w przypadku podjęcia działań, zmierzających do rewitalizacji nieczynnych obecnie linii kolejowych nr 363 Rokietnica-Międzychód oraz 368 Szamotuły-Międzychód.

Ruch pasażerski i towarowy na obu liniach zawieszono pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku.

Jednym z kroków w kierunku wznowienia przewozów towarowych jest badanie ankietowe wśród przedsiębiorców. Informacje pozyskane od Państwa w tym miejscu będą miały istotny wpływ na ustalenie zasadności wznowienia przewozów na obu liniach.

W związku z powyższym gorąco zachęcamy do udziału w poniższym badaniu ankietowym.

Link do ankiety:

>> https://goo.gl/forms/EmMCVm3guOsoNdby