Stawiasz na innowacje?

Zapraszamy 26 kwietnia do Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Samorząd Województwa Wielkopolskiego realizuje działania związane z szeroko pojętą polityką innowacyjną regionu ujętą w „Regionalnej Strategii Innowacji dla Wielkopolski na lata 2015-2020” (RIS3), w którą wpisują się obszary inteligentnych specjalizacji regionu. Nieodłącznym elementem realizacji założeń RIS3 jest prowadzenie stałego dialogu z interesariuszami ze świata nauki i gospodarki określanego jako „proces przedsiębiorczego odkrywania”, którego jednym z ogniw są Grupy Robocze Forum.

Mając nadzieję na obecność przedstawicieli wielkopolskich przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu, sektora organizacji pozarządowych, serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Grup Roboczych Forum, którego celem będzie generowanie pomysłów na międzybranżowe projekty współpracy oraz dyskusja na temat konkretnych możliwości wsparcia firm w ich dążeniu do innowacji. Chcemy wsłuchać się w potrzeby przedsiębiorców, zaprezentować najnowsze osiągnięcia naukowców w różnych dziedzinach, które mogą być sposobem udoskonalenia istniejącej oferty firm, porozmawiać o potrzebach społecznych Wielkopolan jako źródła inspiracji dla badań, nowych produktów i usług.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM (ul. Rubież 46H, Poznań). Początek o godz. 10. Poniżej szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny.

>> agenda <<